FAQ

fabryka Lavor1. Dlaczego oferujecie produkty Lavor PRO?
Na konkurencyjnym rynku, sprzedajemy lepsze urządzenia w lepszych cenach. Marka Lavor PRO jest znana w kręgach specjalistów stawiających na jakość i niezawodność urządzeń pracujących w trudnych warunkach.

2. Co można powiedzieć o firmie Lavorwash?
Jest jednym ze światowych liderów w produkcji profesjonalnego sprzętu służacego do utrzymania czystości zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Firma powstała w 1975 roku i od tego czasu sukcesywnie rozwija swoją działalność. Zakres produkcji został podzielony na dwie grupy: Lavorwash (maszyny do użytku domowego – linia hobby) i Lavor PRO (profesjonalny sprzęt czyszczący). W każdej z grup firma oferuje bogaty asortyment: myjki wysokociśnieniowe na zimną i gorąca wodę, odkurzacze do pracy na mokro i sucho, odkurzacze ekstrakcyjne, zamiatarki, i urządzenia na parę. W asortymencie Lavora PRO znajdują się również szorowarki (automaty czyszcząco-zbierające), odkurzacze przemysłowe (efekt cyklonu), szorowarki jednotarczowe i polerki.
Celem firmy Lavorwash jest tworzenie atrakcyjnych produktów łączących nowoczesny wygląd z wygodą i efektywnością użytkowania.
Lavorwash gwarantuje wysoką jakość urządzeń produkowanych w zgodzie z europejskimi standardami. Do każdej z maszyn dołączany jest certyfikat CE.

3. Jaka jest gwarancja na oferowane urządzenia czyszczące?
Wszystkie produkty są objęte gwarancją producenta. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

4. Jak wygląda serwis urządzeń czyszczących?
W naszej firmie posiadamy specjalny dział serwisu oferowanych urządzeń. Serwis urządzeń to zespół wysokiej klasy fachowców po wielu szkoleniach u producentów sprzedawanych przez nas urządzeń. Pracownicy serwisu są wizytówką firmy, to oni właśnie dostarczają urządzenia, montują i szkolą klientów w ich obsłudze, a potem je serwisują. Nasz sewis oprócz montażu nowych urządzeń wykonuje również przeglądy okresowe, naprawy, kalibracje urządzeń montowanych przez  firmę.
Pracownicy serwisu urządzeń działają w całym kraju, dzięki dużemu doświadczeniu, wspólnie z pracownikami działu handlowego są w stanie zawsze pomóc klientom. Nasza firma, jak i jej pracownicy posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia do montażu i konserwacji urządzeń przez nas oferowanych. Wykonujemy przeglądy , przygotowujemy dokumentację sewisową oraz bierzemy udział w pokazach urządzeń.